Glasservis Odelberg Kosta 1900-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GLASSERVIS, 35 dlr, "Odelberg", Kosta 1900-tal, bestående av: 4 rödvinsglas, 12 vitvinglas, 7 sherryglas, 6 starkvinsglas, 6 selterglas, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, vinglasens höjd 12-16 cm

475458

2017-07-25