Spegel tillskriven Estrid Ericson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 98, bredd 56 cm

Bruksslitage, senare bakstycke

475471

2017-07-26