Parkeringsautomat 1900-tal

Parkeringsautomat 1900-tal
Parkeringsautomat 1900-tal
Parkeringsautomat 1900-tal
Parkeringsautomat 1900-tal
Parkeringsautomat 1900-tal
Parkeringsautomat 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd 47 cm

Slitage, öppningsbar

475474

2017-07-25