Arne Jacobsen Myran

Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran
Arne Jacobsen Myran

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", modell 3101, stolar, 6 st., för Fritz Hansen, lackerade i svart, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, slitage, repor

475501

2017-07-25