Goldwyn Follies filmaffisch

Goldwyn Follies filmaffisch
Goldwyn Follies filmaffisch

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLDWYN FOLLIES, United Artists, filmaffisch, 1930-40-tal, ca 99x69 cm

Fuktskador

475511

2017-07-25