Golvlampa Ateljé Lyktan

Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, fot i marmor, höjd ca 205 c.

Bruksslitage

475543

2017-07-25