Jambyia Nordafrika
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JAMBYIA, 1900-talets första del, Nordafrika, trä och mässingsbeslag. längd ca 43 cm
Kuntoraportti
Skador och lagningar
475546
Päivämäärä:
2017-07-25