Arvid Öström Blomsterstilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblomster, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 20,5x14 cm

Kuntoraportti

475564

Päivämäärä:

2017-07-26