Arvid Öström Blomsterstilleben
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblomster, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 20,5x14 cm
Kuntoraportti
475564
Päivämäärä:
2017-07-26