Stolar Danmark
2017-07-29
475576
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1960-tal, Danmark, stomme i valnöt, ryggbricka i teakfanér, stoppade sitsar, klädsel i cognacsfärgat läder, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage