Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN/BARBORD, mässing, 1900-talets mitt, 2 plan med skivor i svart glas, på hjultrissor, höjd 78, diameter 46 cm
Bruksslitage, repor samt enstaka bucklor
475589
2017-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här