Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN/BARBORD, mässing, 1900-talets mitt, 2 plan med skivor i svart glas, på hjultrissor, höjd 78, diameter 46 cm

Bruksslitage, repor samt enstaka bucklor

475589

2017-07-26