Fåtöljer ett par bord Sommar

Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar
Fåtöljer ett par bord Sommar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, BORD, rotting, 1900-talets andra hälft, bordsskiva i frostat glas, klädsel i blommig textil, fåtöljernas sitthöjd ca 38, bordets höjd 55, 80x54 cm

Slitage, ställvis grövre, fläckar, krackeleringar

475599

2017-07-26