Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Blomsterstilleben, signerad S. Håfström, olja på pannå, 31x17 cm
Zustandsbeschreibung
475603
2017-07-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner