Stina Håfström Sommar

Stina Håfström Sommar
Stina Håfström Sommar
Stina Håfström Sommar
Stina Håfström Sommar

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012): Stockholmsmotiv, signerad S. Håfström, olja på pannå, 24x41 cm

475604

2017-07-26