Byrå teak 1900-talets mitt
2017-07-26
475609
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, teak, 1900-talets mitt, 6 lådor i front, skjutdörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 73, 90x42 cm
Smärre repor, färgskiftning