Stig Lindberg Colores ytterfoder Sommar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Colores", ytterfoder, 4 st., porslin, Gustavsberg, 1900-talets mitt, blå glasyr, diameter ca 18 cm, höjd ca 13 cm

En med nagg

475619

2017-07-26