Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Colores", ytterfoder, 4 st., porslin, Gustavsberg, 1900-talets mitt, blå glasyr, diameter ca 18 cm, höjd ca 13 cm
En med nagg
475619
2017-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här