J Holmbäck Stockholmsmotiv

J Holmbäck Stockholmsmotiv
J Holmbäck Stockholmsmotiv
J Holmbäck Stockholmsmotiv
J Holmbäck Stockholmsmotiv
J Holmbäck Stockholmsmotiv
J Holmbäck Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J HOLMBÄCK (1900-tal): Stockholmsskymning, signerad J Holmbäck, daterad -27, olja på duk, ca 70x100 cm

475621

2017-07-26