Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): En hjältes död, kopia efter Nils Forsbergs målning, signerad och daterad "CG Wadell -89 kopia", olja på duk 37x52 cm
Smärre ytskador
475625
2017-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här