Carl Gabriel Wadell

Carl Gabriel Wadell
Carl Gabriel Wadell
Carl Gabriel Wadell
Carl Gabriel Wadell
Carl Gabriel Wadell
Carl Gabriel Wadell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): En hjältes död, kopia efter Nils Forsbergs målning, signerad och daterad "CG Wadell -89 kopia", olja på duk 37x52 cm

Smärre ytskador

475625

2017-07-26