Stol nyrenässans

Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans
Stol nyrenässans

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, nyrenässans, syderoupa, svartlackerat trä med inläggningar i ben, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, sprickor, skador

475626

2017-07-26