Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, nyrenässans, syderoupa, svartlackerat trä med inläggningar i ben, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, sprickor, skador
475626
2017-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här