Atlantic armbandsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATLANTIC, Ambassador, armbandsur, guldpläterad, mekaniskt uppdrag, 1950-tal, mineralglas, stavindex samt arabiska siffror 3,6,9,12, urtavla med delvis guillocherad dekor, diameter ca 35 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glas med repor, bakboett ej ursprunglig
475639
2017-07-26