Mikroskop

Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKROSKOP, 1800-talets slut, i sträschatull, märkt "Swift & son, Tottenham", schatullets höjd ca 30 cm

Visst slitage, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

475657

2017-07-26