Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BARSKÅP, funkis, fanerat i olika träslag, inrett med fack, toppen med glasskiva, höjd 61, 70x41 cm, nyckel finns
Ytslitage, senare tillkommet med hjul
475659
2017-07-27