Barskåp funkis

Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis
Barskåp funkis

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

BARSKÅP, funkis, fanerat i olika träslag, inrett med fack, toppen med glasskiva, höjd 61, 70x41 cm, nyckel finns

Ytslitage, senare tillkommet med hjul

475659

2017-07-27