Ljuskrona rokokostil med glasfrukter

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserad, med olikfärgade prismor i form av frukter, sexarmad, korgens höjd 61 cm

Gammal el avklippt, slitage

475660

2017-07-26