Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Vilande räv, olja på duk, signerad L LIljeblad, ca 46x61 cm

475685

2017-07-26