Einar Jolin Sommar

Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Den röda bollen, olja på duk, signerad och daterad 1950, ca 25x32 cm

475689

2017-07-30