Bordslampa Falkenberg belysning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1900-talets mitt, skärm och fot i mässing, läderklädd stomme, etikettmärkt, höjd ca 45 cm

Bruksslitage

475698

2017-07-26