Sekretär i engelsk stil

Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil
Sekretär i engelsk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR med vitrin och skrivklaff, engelsk stil, tre lådor, totalhöjd ca 188, 57x40 cm

överskå med fanerskador

475704

2017-07-26