Grötskål tenn 1838

Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838
Grötskål tenn 1838

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL GUSTAF WIGHOLM, grötskål, tenn, Gävle, 1838, stämplad, diameter ca 24 cm

Bucklor, graverat personnummer

475713

2017-07-26