Jacob Ängman silverbestick Rosenholm

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

JACOB ÄNGMAN, GAB, 12 kaffeskedar "Rosenholm", silver, medföljer gör set med uppläggningssked samt 2 syltskedar GAB, 1920-tal, totalvikt ca 298g

Visst slitage

475715

2017-07-26