Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
JACOB ÄNGMAN, GAB, 12 kaffeskedar "Rosenholm", silver, medföljer gör set med uppläggningssked samt 2 syltskedar GAB, 1920-tal, totalvikt ca 298g
Visst slitage
475715
2017-07-26