Fotoramar

Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar
Fotoramar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSRAMAR, 18/1900-tal, 2+1 st, förgylld metall, dekor med bl.a. fransk lilja, höjd ca 16 resp. 18 cm

Visst slitage

475726

2017-07-26