Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖLLAKANMATTA, Svensk Hemslöjd, signerad S H, geometriskt mönster, ca 218 x 169 cm.
Slitage, ena långsidan med framnött varpkant.
475748
2017-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här