Röllakanmatta

Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖLLAKANMATTA, Svensk Hemslöjd, signerad S H, geometriskt mönster, ca 218 x 169 cm.

Slitage, ena långsidan med framnött varpkant.

475748

2017-07-27