Porträttmedaljonger
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PORTRÄTTMEDALJONGER (3) 1800-talets första hälft, föreställer Adolf Fredrik, Gustav III samt sannolikt prins Fredrik Adolf, relieferna i stuck mot svart målad botten, ramarnas diameter ca 16 cm.
Krackelyrer på relieferna, slitage på ramarna.
475758
2017-07-26