Carl Stenberg oljemålning Sommar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL STENBERG(1864-1934): Gårdsmotiv, signerad C Stenberg, olja på duk, 90x61 cm

Smärre färgbortfall

475770

2017-07-27