Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, empirestil, mahgony samt mahognyfanér, bronserad dekor, armlän med dekor av sfinxer, sitthöjd 47 cm
Smärre fanérskador, bruksslitage
475778
2017-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här