Karmstolar 1 par i empirestil

Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil
Karmstolar 1 par i empirestil

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, empirestil, mahgony samt mahognyfanér, bronserad dekor, armlän med dekor av sfinxer, sitthöjd 47 cm

Smärre fanérskador, bruksslitage

475778

2017-07-27