Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
MAJ JERNDAHL (1895-1961): Sydländskt landskap, signerad Jerndahl, olja på pannå, 32x40 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyr
475784
2017-07-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner