Maj Jerndahl oljemålning

Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning
Maj Jerndahl oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MAJ JERNDAHL (1895-1961): Sydländskt landskap, signerad Jerndahl, olja på pannå, 32x40 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelyr

475784

2017-07-27