Hallspegel med byrå AB Glas och Trä
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLSPEGEL med byrå, 1960/70-tal, AB Glas och Trä Hovmantorp, svartmålad med emaljdetaljer, etikettmärkt, spegelns mått 60x120 cm, byråns mått, höjd 45, 80x42 cm
Saknar ett dekorelement i emalj, smärre bruksslitage
475791
2017-07-27