Hallspegel med byrå AB Glas och Trä

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HALLSPEGEL med byrå, 1960/70-tal, AB Glas och Trä Hovmantorp, svartmålad med emaljdetaljer, etikettmärkt, spegelns mått 60x120 cm, byråns mått, höjd 45, 80x42 cm

Kuntoraportti

Saknar ett dekorelement i emalj, smärre bruksslitage

475791

Päivämäärä:

2017-07-27