Claes Folcker akvareller skärgård Sommar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES FOLCKER (född 1940):2 st, Skärgårdsmotiv från Sävsundet och Sävö krog, signerade Claes Folcker, akvareller, 37x52 cm vardera

475796

2017-07-27