Matgrupp i teak 1960-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1960-tal, teak, bestående av matbord samt 6 st stolar, teak samt teakfanér, bord märkt MADE IN SWEDEN, bordets mått, höjd 72, 140x100, utdragsskivor a 50 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
475822
2017-07-27