Matgrupp i teak 1960-tal

Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal
Matgrupp i teak 1960-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, teak, bestående av matbord samt 6 st stolar, teak samt teakfanér, bord märkt MADE IN SWEDEN, bordets mått, höjd 72, 140x100, utdragsskivor a 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

475822

2017-07-27