Einar Jolin
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): (2) "Gata i Algér 1924", Ökenlandsskap med kamel och figur, litografier 1934, signerade Einar Jolin bladmått ca 49x39 resp 49,5x40 cm
Oramade, mindre kantskada/veck
475836
2017-07-28