Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin
Einar Jolin
Einar Jolin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (2) "Gata i Algér 1924", Ökenlandsskap med kamel och figur, litografier 1934, signerade Einar Jolin bladmått ca 49x39 resp 49,5x40 cm

Oramade, mindre kantskada/veck

475836

2017-07-28