Heltborg Möbler bar med barstolar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BAR samt 2 barstolar, Heltborg Möbler, möjligen designad av Erik Buch, 1960/70-tal, fanérad i teak, invändigt med fack för flaskor samt hyllplan, löstagbar skärbräda, skivor i bakelit, beslag i mässing, höjd 92, 45x105, stolar i teak med stålrör, sitsar klädda i skinn, stolarnas sitthöjd 79 cm

Smärre slitage

475855

2017-07-27