Louis Sparre etsning motiv av Anders Zorn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Anders (Zorn) vid frukostbordet i Mora", signerad Louise Sparre samt i plåten L Sparre 20, numrerad 34/75, etsning, 23,5x17,5 cm

Oramad, veck i marginalen

475859

2017-07-28