Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Anders (Zorn) vid frukostbordet i Mora", signerad Louise Sparre samt i plåten L Sparre 20, numrerad 34/75, etsning, 23,5x17,5 cm
Oramad, veck i marginalen
475859
2017-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här