Anette Björk-Swensson oljemålning
Closed
2017-07-28
475860
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ANETTE BJÖRK-SWENSSON (född 1956): Kompostion med löparskor, signerad och daterad AB ´´Anna´´ -79, olja på pannå, ca ca 25x33 cm
Utsälld: Galleri Allemans Katt