Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ANETTE BJÖRK-SWENSSON (född 1956): Kompostion med löparskor, signerad och daterad AB ´´Anna´´ -79, olja på pannå, ca ca 25x33 cm
Utsälld: Galleri Allemans Katt
475860
2017-07-28