Bord Italien 1900-tal

Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal
Bord Italien 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD på pelarfot, 1900-tal, sannolikt Italien, fanérat i olika träslag, höjd 62, diameter 82 cm

Lacksläpp, bruksslitage

475862

2017-07-27