Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD på pelarfot, 1900-tal, sannolikt Italien, fanérat i olika träslag, höjd 62, diameter 82 cm
Lacksläpp, bruksslitage
475862
2017-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här