Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm,
Föreningen för Grafisk Konst 1897
Zustandsbeschreibung
Gulnader
475868
2017-07-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner