Rune Jansson färglitografier

Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier
Rune Jansson färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, EA, HC, färglitografier, bladmått ca 51x65, oramade

Smärre hanteringsveck och fläckar i marginalen

475873

2017-07-31