Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, EA, HC, färglitografier, bladmått ca 51x65, oramade
Smärre hanteringsveck och fläckar i marginalen
475873
2017-07-31