Metronom Junghans

Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans
Metronom Junghans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

METRONOM, Junghans, tidigt 1900-tal, mahogny, höjd ca 22 cm

Bruksslitage, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

475880

2017-07-27