Skrivbord funkis Frankrike

Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike
Skrivbord funkis Frankrike

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, fanerat i olika träslag, 3 lådor, benavslut i metall, märkt Capelle Montauban, höjd 78, 75x115 cm

Bruksslitage, smärre ytskada

475912

2017-07-28